Przejdź do treści

Udvartana Peeling Ziołowy Katowice

💟 Już dziś zapraszam Cię na zabieg peelingujący ciało UDVARTANA – wykonuje się go polewając ciało olejem, następnie posypuje specjalnym ziołowym proszkiem (mieszanka min czerwona glinka, rozmaryn, anyż).

 
💟 Udvartana to najlepszy z możliwych peelingów. Pozostawia skórę gładką i jędrną, jednocześnie oczyszcza organizm z toksyn.
 
☀️☀️☀️ Zabieg Udvartana pobudza krążenie krwi, reaktywuje metabolizm, wygładza nierówności skóry, eliminuje nadmiar toksyn, poprawia krążenie i przeciwdziała zatrzymaniu wody w organizmie.
 
🤲 Korzyści jakie daje masaż całego ciała Proszkiem Udvartana:
 
🎯 zmniejsza napięcie mięśniowe
🎯 redukuje cellulitu i tkankę tłuszczową
🎯 wspomaga terapię odchudzającą
🎯 poprawia metabolizm
🎯 odtruwa i oczyszcza organizm
🎯 poprawia krążenie krwi
🎯 daje uczucie odprężenia i relaksu
🎯 poprawia witalność organizmu oraz ogólne samopoczucie
🎯 usuwa nadmiaru wody z organizmu.
 
🌈 Udvartana to masaż uwielbiany przez kobiety i od wieków stosowany w „indyjskich świątyniach piękna”. Perfekcyjną receptą na Udvartanę jest kompozycja sproszkowanych ziół, kasz i specjalnych tradycyjnych, olei ajurwedyjskich.
 
☀️ Masaż udvartana zaleca się przede wszystkim przy nagromadzeniu „ama”, czyli toksyn u ludzi otyłych, tęgich i z dużą ilością złogów. Intensywnie pobudza przemianę materii w komórkach oraz usprawnia działanie układu krążenia. Dodatkowo także zmniejsza napięcie mięśniowe i stymuluje układ nerwowy. Równocześnie, działając jak peeling, wygładza nierówności skóry. Efektem masażu Udvartana jest usuwanie obumarłych komórek naskórka, aby skóra mogła lepiej oddychać i eliminować zbędne toksyny również przez swoją powierzchnię, oraz ułatwia to wnikanie oleju i doskonałe nawilżenie.
 
🛎️ Masaż Udvartana to luksus w najczystszej postaci. Dzięki niemu poczujesz się po prostu piękna i wyjątkowa. Twoja skóra nabierze blasku, a ciało stanie się sprężyste i elastyczne.✨💦🌾💆‍♀️
 
⌛ Efekty po Udvartanie:
 
💚Doskonale oczyszcza i odżywia skórę, staje się ona miękka i elastyczna w dotyku
 
💚Działa tonizująco na mięśnie, zmniejsz ich napięcie i stymuluje układ nerwowy
 
💚Ponieważ poprawia metabolizm w mięśniach oraz tkance tłuszczowej czyni cuda w terapii odchudzającej
 
💚Poprawia krążenie, przyspiesz procesy metaboliczne
 
💚Usuwa nadmiar wody z organizmu
 
💚Działa regeneracyjnie i relaksacyjnie
 
💚Modeluje sylwetkę
 
💚Jest pomocny w walce z nadmierną potliwością
 
💚Zwalcza apatię i ogólne zmęczenie
 mięśnie.
 
♀️ Po zabiegu dobrze jest skorzystać chociażby z 10 min sauny parowej, aby uzyskać efekt detoxu i usunąć toksyny z organizmu.