Skip to content Skip to footer

Dotyk Kaszmiru to miejsce, w którym energia z kolorów płynie już od samego wejścia, a dźwiękoterapia pozwoli na zharmonizowanie zablokowanych kanałów energetycznych.

TROCHĘ O ZAŁOŻYCIELCE

Pomysł i wizualizacja Gabinetu terapii holistycznych pojawiła się w chwili eksplorowania rozpoczętej przygody z Ajurwedą, która mocno związana jest z Jogą. Ukończone Studia Podyplomowe to był wytrych do dalszego rozwoju. Po kilku latach praktycznego doświadczania przypieczętowaniem stało się zdobycie akredytowanego Państwowego pozwolenia na praktykę naturo-terapii. W myśl wszelkich opinii: naturopata to osoba, która przypomina o tym, ze Wszyscy jesteśmy częścią Natury. Zakres oferowanych usług skupia się na udzieleniu porad dotyczących higieny życia, zdrowego odżywiania. Podpowiadamy, jak przy współpracy z naturą, można w zupełnie nieszkodliwym stylu, powrócić do równowagi, na wszystkich poziomach: fizycznym, psychicznym, duchowym, emocjonalnym, mentalnym. W Gabinecie zatem wykorzystujemy różnorodne metody terapii np. ziołolecznictwo, akupunktura, akupresura, aromatoterapia, koloroterapia, hydroterapia i inne.

O GABINECIE

W ofercie Gabinetu znajdują się zabiegi detoksykujące, oczyszczające, drenujące, balansujące i odżywcze dla naszego organizmu. Dodatkowo można wykonać indywidualna analizę pierwiastkową z włosów, która daje obraz tego co się dzieje w ciele bazując na ostatnich 3-4 miesiącach: jakich minerałów i pierwiastków brakuje, jakie są zależności między nimi oraz jakie występują substancje toksyczne w naszym organizmie, a także jak starać się ich unikać. Do każdej analizy dołączona jest interpretacja podanych wartości wraz z sugerowana suplementacja, która indywidualnie przekładam na medycynę ajurwedyjska.

Aby wyjść również na przeciw tak dużym zanieczyszczeniom powietrza w naszej aglomeracji wprowadzimy także odmładzanie wodorem poprzez inhalacje. Pozwoli odżywić i oczyścić komórki wewnątrz naszego ciała i je do energetyzować. Preferujemy najpierw skorzystanie z porady, która pozowali nam na indywidualne podejście do każdego klienta i dopasowanie odpowiednich metod terapeutycznych.

Każdego kto myśli o poprawieniu swojego samopoczucia i zdrowia, podniesieniu wibracji, zatrzymaniu się w tym pędzącym życiu zachęcam do odwiedzin tego kolorowego miejsca na mapie Katowic.

Copyright © Rafał Daniecki | Marketing w Biznesie. All rights reserved.