Przejdź do treści

O nas

Dotyk Kaszmiru to miejsce, w którym energia z kolorów płynie już od samego wejścia, a dźwiękoterapia pozwoli na zharmonizowanie zablokowanych kanałów energetycznych.

TROCHĘ O ZAŁOŻYCIELCE

Aneta Kotowska – fascynatka zdrowego stylu życia, propagatorka medycyny niekonwencjonalnej, zapragnęła stworzyć miejsce, w którym spotka się człowiek z człowiekiem. Wszystko po to, aby móc skorzystać z różnych form Profilaktyki zdrowia w ujęcie kompleksowym. 

I tak o to „od kreacji do manifestacji”. 
Po miesiącach weryfikacji różnych miejsc na mapie Katowic z dniem 9 stycznia 2019 roku powstał Dotyk Kaszmiru na Osiedlu Witosa
 
Pomysł i wizualizacja Gabinetu terapii holistycznych pojawiła się w chwili eksplorowania rozpoczętej przygody z Ajurwedą, która mocno związana jest z Jogą. Ukończone Studia Podyplomowe to był wytrych do dalszego rozwoju. Po kilku latach praktycznego doświadczania przypieczętowaniem stało się zdobycie akredytowanego Państwowego pozwolenia na praktykę naturo-terapii. W myśl wszelkich opinii: naturopata to osoba, która przypomina o tym, ze Wszyscy jesteśmy częścią Natury. Zakres oferowanych usług skupia się na udzieleniu porad dotyczących higieny życia, zdrowego odżywiania. Podpowiadamy, jak przy współpracy z naturą, można w zupełnie nieszkodliwym stylu, powrócić do równowagi, na wszystkich poziomach: fizycznym, psychicznym, duchowym, emocjonalnym, mentalnym. W Gabinecie zatem wykorzystujemy różnorodne metody terapii np. ziołolecznictwo, akupunktura, akupresura, aromatoterapia, koloroterapia, hydroterapia i inne.
💜💜KWALIFIKACJE ZAWODOWE💜💜 
🔹️Podyplomowe Studia na GWSH z kierunkiem „Ayurveda – holistyczna koncepcja zdrowia 
🔹Państwowa licencja czeladnika: zawód Naturopata (kod zawodu 323009)
🔹Akredytowany kurs : masaże orientalne i Ajurwedyjskie 
🔹Kurs masażu SPA: kalifornijski masaż czekoladowo – kokosowy 🍫
🔹Certyfikowany kurs Marhma Ajurvedic Therapy (Marma Abhyangam, Champi, Mukhabhyangam, Katti Basti, Janu Basti)
🔹️kurs: „Akupunktura Równoważąca Metodą dra Tana”
🔹️kurs: „Taping w kosmetyce i medycynie estetycznej”
🔹kurs: Praktyka w indywidualnym poradnictwie żywieniowym 
🔹kurs: Psychodietetyka w praktyce 
🔹Kurs masażu refleksyjnego stóp 👣
🔹 Certyfikat : AromaTouch®Technique Training
🔹️kurs kolumbijskiego masażu antycellulitowego Maderoterapia (modelowanie sylwetki) 🤸‍♀️
🔹️zaawansowany kurs I, II i III stopnia w Instytucie Dźwięku „Nadigong”: „masaż dźwiękiem misami dźwiękowymi”
🔹️ kurs z analizy pierwiastkowej włosów w BiomolMed 
🔷 Ajurwedyjska diagnostyka pulsu i języka – poziom rozszerzony Dr Shivani Sood 
🔷 Marma Terapia – Nirmala Pijush Mittal 
🔷 Masaż poliwagalny Akademia terapii Manualnych Magdalena Nagajek 
🔷 Homeo – Farmakopunktura w radiastezyjnej profilaktyce zdrowotnej (Jerzy Tulik)

O GABINECIE

W ofercie Gabinetu znajdują się zabiegi detoksykujące, oczyszczające, drenujące, balansujące i odżywcze dla naszego organizmu. Dodatkowo można wykonać indywidualna analizę pierwiastkową z włosów, która daje obraz tego co się dzieje w ciele bazując na ostatnich 3-4 miesiącach: jakich minerałów i pierwiastków brakuje, jakie są zależności między nimi oraz jakie występują substancje toksyczne w naszym organizmie, a także jak starać się ich unikać. Do każdej analizy dołączona jest interpretacja podanych wartości wraz z sugerowana suplementacja, która indywidualnie przekładam na medycynę ajurwedyjska.

Aby wyjść również na przeciw tak dużym zanieczyszczeniom powietrza w naszej aglomeracji wprowadzimy także odmładzanie wodorem poprzez inhalacje. Pozwoli odżywić i oczyścić komórki wewnątrz naszego ciała i je do energetyzować. Preferujemy najpierw skorzystanie z porady, która pozowali nam na indywidualne podejście do każdego klienta i dopasowanie odpowiednich metod terapeutycznych.

Każdego kto myśli o poprawieniu swojego samopoczucia i zdrowia, podniesieniu wibracji, zatrzymaniu się w tym pędzącym życiu zachęcam do odwiedzin tego kolorowego miejsca na mapie Katowic.