Przejdź do treści

Pon – Pt: 13:00 – 20:00

Stanisława Kossutha 5, 40-844 Katowice

Zobacz, jak do nasz dojechać

💜🩷💜🩷💜🩷💜🩷💜

Jeśli trafiłeś na moją stronę to oznacza, że holistyczne podejście do człowieka nabiera dla Ciebie głębszego znaczenia.
 
Wszelkie moje działania terapeutyczne, ale też i edukacyjne, płyną z doświadczeń osobistych, z poczucia intuicyjnego, z pragnienia serca i potrzeby dzielenia się darami, które latami odkrywałam po tym, aby w odpowiedni sposób obsługiwać Siebie. Mają na celu zrozumienie złożoności dotykajacych Nas aspektów życia oraz podnoszenia świadomości i  przywracania osobistego dobrostanu. 
 
W ostatnim czasie zrodziło się pragnienie zebrania w całość praktycznych narzędzi i przelania tego na papier. Publikacja będzie zawierała kluczowe elementy z jakich korzystałam, aby doprowadzić się do homeostazy w każdym wymiarze (fizycznym, mentalnym oraz duchowym). 
 
Dziś wiem ile istotnego wniosło to do mojego życia i dlaczego było to nieuniknione, często wygrzebując się z toksycznych relacji, przemocy emocjonalnej oraz wielu nadużyć, przekraczania uprawnień w różnych dziedzinach życia codziennego, czy to w pracy zawodowej, czy relacjach z ludźmi. 
 
Jeśli bezpośrednio miałaś / miałeś okazję doświadczyć korzyści płynących z tego co robię i doceniasz moje działania, a przy tym masz otwartość by mi podziękować lub wesprzeć, to każda donacja będzie dla mnie istotną cegiełką funkcjonowania tej inicjatywy 💜🩷💜
 
Z góry dziękuję 🪷
 
Aneta Kotowska
 
96 1090 2008 0000 0001 4311 9247
 
W tytule przelewu proszę wpisać „Darowizna”
 
Skorzystaj z PayPal ⭐⭐⭐