Przejdź do treści

Kamertonoterapia Katowice

…….. Jesteś instrumentem, w którym każda część, każda myśl i uczucie mają określoną częstotliwość.
 
🌸 Kiedy wszystko idzie zgodnie z planem, przepływ energii życiowej w Tobie płynie niczym nie zakłócony, a Ty cieszysz się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.
 
🌸🌸 Poziom energii w Tobie spada, kiedy pozwalasz, aby kontrolę nad nim przejęły Twoje lęki, traumatyczne przeżycia oraz nie służące Ci przekonania, uprawiające partyzantkę przeciwko dobrostanowi – wewnętrznemu i zewnętrzne mu. Ulegasz rozstrojeniu i zaczynasz chorować.
 
🎯Z pomocą przychodzą nam kamertony – stroiki medyczne. 
 
🌀🌀🌀 Kamerton to przyrząd muzyczny służący do strojenia instrumentów. Nasze organizmy również są instrumentami (choć biologicznymi). Ciało człowieka jest wspaniałym pudłem rezonansowym – w prawie 70% składa się z wody, znakomicie przewodząc wibracje, przy czym ścięgna działają jak struny, a błony komórkowe niczym absorbujące częstotliwości membrany. Dlatego też do „strojenia człowieka” zostały stworzone Kamertony Terapeutyczne.
 
☀️☀️☀️ Są to specjalne kamertony działające na poszczególne części ciała. Udowodniono siłę przepływu i szczytowego wypełnienia organów dzięki przepływowi energii przez meridiany (energetyczne obiegi) i czakry ( skupiska energii), które są bezpośrednio związane z narządami i układami w ciele człowieka jako główne energetyczne punkty ciała fizycznego. Kamertony równoważą energię czakr, oczyszczają je z toksyn i blokad, a w razie potrzeby doenergetyzowują bądź wyrównują nadwyżkę energetyczną (przez „strojenie” nie można kogoś „przestroić” – co najwyżej, zawsze do odpowiedniego poziomu częstotliwości „dostroić”). Z leczenia i diagnostyki falami (a dźwięki są falą), medycyna korzysta już od wielu lat (np. lasery, rezonans magnetyczny, EKG, EEG).
 
🤲 Spektrum działania kamertonów jest bardzo szerokie, a dźwięk stroików m.in. mobilizuje siły obronne organizmu, aktywuje organy do pracy, synchronizuje półkule mózgowe i sprawia, że zgromadzone w ciele napięcia rozpuszczają się.
 
Kamertonoterapia to skuteczna, nieinwazyjna metoda, która daje możliwość uwolnienia się od około 250 różnych schorzeń.
 
Używamy do zabiegu 2 kamertonow w skali Pitagorasa. Częstotliwości skali pitagorejskiej, gdzie C = 256 Hz, zgodnie współgrają z naturalnymi częstotliwościami ludzkiego organizmu.
Kamertony są doskonałym narzędziem terapeutycznym, za pomocą którego terapeuta generuje naturalne dźwięki i kieruje nieprzetworzoną falę dźwiękową bezpośrednio na ciało człowieka. Kamertony są wykonane z wysokiej jakości aluminium z domieszką magnezu i innych pierwiastków, strojone w temperaturze 21 stopni Celsjusza. 
Zalety Kamertonoterapii:
💜 zabieg nieinwazyjny
💜 brak skutków ubocznych
💜 nie leczymy objawów, tylko eliminujemy przyczynę choroby
💜 każda terapia jest relaksując
💜 terapia nie pozostawia żadnych toksycznych odpadó
💜leczenie jednego narządu, nie osłabia drugiego, gdyż leczy się holistycznie
💜 każda terapia przynosi pozytywny efekty
💜 liczba terapii jest uzależniona od zaawansowania choroby, stanu wyczerpania organizmu
💜 terapia kamertonami wspomaga leczenie konwencjonalne
💜 polecana dla ludzi w każdym wieku
💜 wizyta trwa ok 30-45 min
 
~Jakie schorzenia leczymy kamertonami_
 
Spektrum działania kamertonów jest bardzo szerokie, do tej pory udowodniono około 250 różnych schorzeń :
*stany zapalne organizmu, guzy, torbiele,
*dyskopatia, rwa kulszowa,
*choroby układu trawiennego:bóle żołądka, owrzodzenia, zaburzenia perystaltyki jelit, kolka jelitowa, zapalenie trzustki,wzdęcia, zaparcia,hemoroidy itp.
*choroby układu moczowego: kamica nerkowa, słaba praca nerek, dna moczanowa itp.
*schorzenia endokrynologiczne: niedoczynność i nadczynność tarczycy, problemy hormonalne,
*choroby układu oddechowego,
*przewlekła depresja, chroniczne zmęczenie, stres,
*otyłość i cellulitis,
*bóle różnego pochodzenia, czy zaburzenia psychiczne.