Przejdź do treści

Masaż Twarzy Katowice

„Wieczna młodość” Mukhaabhyanga – masaż wywodzący sie z tradycji indyjskiej. Polega on na masowaniu twarzy, szyi i dekoltu. Ma działanie relaksacyjne, pielęgnuje i regenerujące!

Masaż Mukhaabhyanga odpręża mięśnie, stymuluje mikrokrążenie twarzy, poprawia ukrwienie skóry, czyli ujędrnia 👌

Powiedzmy to otwarcie 🙂- upiększa zewnętrznie, a także odmładza wewnętrznie (oczyszcza) 🙏

Nadaje skórze blasku i witalności poprzez głębokie nawilżenie. Jest fenomenalny i bezkonkurencyjny, jeżeli chodzi o efekty odmładzające i rewitalizujące skórę twarzy. Nie beż powodu kobiety w Indiach zachowują tak długo młodość i blask☺️👳.

Do masażu Mukabhyanga używa się naturalnych olei ziołowych i naturalnych produktów wykonanych według receptury indyjskiej.

Masaż opiera się na stymulowaniu punktów Marma na twarzy, w obrębie szyi i dekoltu. Dzięki odpowiedniemu pobudzeniu tych punktów w ściśle określonej kolejności skutecznie można poprawić kondycję skóry, która staje się nawilżona, nabiera świeżości, znikają ślady zmęczenia i stresu.

Masaż Mukhabhyanga odpręża mięśnie, stymuluje mikrokrążenie twarzy, poprawia ukrwienie skóry, czyli ujędrnia. Zapobiega powstawaniu zmarszczek, opóźnia procesy starzenia się skóry. Wspomaga oczyszczanie i nadaje skórze blasku i witalności poprzez głębokie nawilżenie i stymulujący masaż punktów Marma.

Do głównych efektów tej Ajurwedyjskiej receptury na długowieczność można zaliczyć:

  • nadanie skórze blasku i świeżości,
  • delikatną niwelację przebarwień naskórka,
  • łagodzenie podrażnień,
  • łagodzenie trądziku,
  • rozjaśnienie cieni pod oczami,
  • redukcję blizn.