Przejdź do treści

Masaż Sakiewkami Ziołowymi Katowice

Masaż STEMPLAMI ZIOŁOWYMI 🕉
 
Stemple wypełnione są mieszanka ziół i przypraw. Ma właściwości rozgrzewające, dzięki temu substancje aktywne wewnątrz stempli wchłaniają się szybko w skórę. Poprawia jędrność skóry oraz krążenie krwi. 
 
Wspomaga ogólne w osłabieniu organizmu. Pobudza przemianę materii.
Polecany w dokuczliwych bólach pleców i karku. Zabieg wspaniale relaksuje napięte mięśnie i łagodzi przykurcze. Pozwala na bardziej precyzyjną stymulację głębokich warstw mięśniowych pleców.
 
Wpływ masażu na organizm:
– zwiększenie sprawności ruchowej stawów,
– rozluźnienie mięśni,
– działanie przeciwbólowe,
– oczyszczenie z toksyn,
– pobudzenie mikrokrążenia skóry,
– ujędrnienie skóry,
– poprawa krążenia żylnego i limfatycznego,
– pobudzenie przemiany materii.
 
Masaż sakiewkami ziolowymi to niezwykle skuteczny masaż, gdy potrzebujesz pobudzenia, ale można go także wykonać w taki sposób,  by dać ukojenie całemu ciału, otulając go ciepłem ajurwedyjskich olejów i delikatnością ich zmyslowych, ziołowych zapachów. 
 
Masaż Jambira Pinda Sweda to masaż pochodzący ze starożytnych Indii i wykonuje się go z pomocą stempli ziołowych, czyli „Bolis”. 
 
Stemple zanurzane są w tradycyjnym oleju „Taliam” rozgrzanym do temperatury 40- 45 stopni Celsjusza. 
 
„Tailam” czyli tradycyjny ajuwerdyjski olej wytwarzany jest głównie na bazie oleju kokosowego lub białego sezamu, do którego przyrządzamy bezpośrednio przed masażem odpowiednią mieszankę ziół leczniczych, otulających zmysłową miękkością i ciepłem. 
 
Bogaty, pachnący, emanujący wdziękiem i elegancją, rozgrzewający i redukujący masaż stemplami działa antycellulitowo i oczyszczająco organizm z toksyn. Zmniejsza także tkankę tłuszczową i poprawia jędrność skóry.
Jest idealnym masażem oczyszczającym i bardzo pomocnym zabiegiem przy walce z cellulitem. Stemple przygotowujemy samodzielnie przed zabiegiem ze 100% naturalnych składników, i są  jednorazowego użytku. 
 
Oleje i otulające kompozycje ziołowe rozkwitają na skórze jak najpiękniejszy kwiat. W tej podróży ducha przygód z  kaszmirowego szlaku oddaje kuszący orientalny koktajl, złożony z aromatycznych przypraw, ciepłych, balsamicznych kadzideł, zaś hojną gościnność – dodadzą nuty czosnku i imbiru.
 
Ktoś zapytał mnie jakie właściwości ma masaż stemplami ziołowymi?
 
👌 Masaż ten polecam każdemu, kto chce doświadczyć głębokiego relaksu, który wywołuje w organizmie wiele pozytywnych zmian.
👌 Sakiewki wypełnione są mieszanką ziół, przypraw, kwiatów i orzechów.
👌 Podczas masażu ze stempli wydobywa się cudowny aromat, a właściwości zawartości sakiewek oddziaływają na skórę, odżywiając ją, poprawiając ukrwienie i przemianę materii.
👌 Skóra po zabiegu jest optymalnie nawilżona i natłuszczona, odzyskuje właściwą jędrność i zdrowy koloryt.
👌 Masaż gorącymi stemplami ziołowymi wykonuję osobom, które skarżą się na bóle mięśniowe i reumatyczne.
👌 Ze względu na działanie zawartych w sakiewkach substancji leczniczych masaż stemplami ziołowymi ma też pomóc tym, którzy chcą zredukować cellulit lub schudnąć, ponieważ zabieg przyspiesza proces przemiany materii.
 
Masaż łączy w sobie działanie aromaterapii i leczniczych ziół, a także termoterapii, masażu energetycznego i ujędrniającego. Zabieg silnie rozluźnia i głęboko relaksuje, dodaje energii oraz przyśpiesza znacznie przemianę materii.
Sakiewki bawełniane, wypełnione ziołami i przyprawami, podgrzane na parze nazywane są „gorącym uciskiem”, ponieważ działają w podobny sposób do akupresura. Wskazany jest przy słabym krążeniu i uczuciu zimna, stanach bólowych oraz potrzebie odżywienia i regeneracji skóry.
 
Stemple podgrzewa się na gorącej parze wodnej. Z ziół uwalniają się wonne, lecznicze olejki eteryczne. Początkowo, gdy sakiewki są bardzo gorące, naoliwione ciało stempluje się nimi, wykonując szybkie, subtelne dotknięcia. W miarę stygnięcia sakiewek masaż przybiera o wiele wolniejszą i bardziej intensywną formę.
 
Jeszcze przez wiele godzin po opuszczeniu salonu masażu, klienci czują się wypoczęci, zrelaksowani i mają przypływ pozytywnej energii☯️