Skip to content Skip to footer

Kamertonoterapia – aspekty:

💜 zabieg nieinwazyjny

💜 brak skutków ubocznych

💜 nie leczy sie objawów, tylko eliminuje przyczynę choroby    💜 każda terapia jest relaksująca     💜leczenie jednego narządu, nie osłabia drugiego, gdyż leczy się holistycznie

💜 każda terapia przynosi pozytywny efekt

💜 liczba terapii jest uzależniona od zaawansowania choroby, stanu wyczerpania organizmu

 💜 polecana dla ludzi w każdym wieku

💜 wizyta trwa ok 30-45 min

Do zabiegi używamy 2 kamertonów w skali Pitagorasa. Częstotliwości skali pitagorejskiej, gdzie C = 256 Hz, zgodnie współgrają z naturalnymi częstotliwościami ludzkiego organizmu. Skala jest oparta na tzw. regule złotego podziału 3:2. Kamertony są doskonałym narzędziem terapeutycznym, za pomocą którego terapeuta generuje naturalne dźwięki i kieruje nieprzetworzoną falę dźwiękową bezpośrednio na ciało człowieka. Kamertony są wykonane z wysokiej jakości aluminium z domieszką magnezu i innych pierwiastków. 

Spektrum działania kamertonów jest bardzo szerokie, do tej pory udowodniono około 250 różnych schorzeń :

*stany zapalne organizmu, guzy, torbiele,
*dyskopatia, rwa kulszowa,
*choroby układu trawiennego:bóle żołądka, owrzodzenia, zaburzenia perystaltyki jelit, kolka jelitowa, zapalenie trzustki,wzdęcia, zaparcia,hemoroidy itp.

*choroby układu moczowego: kamica nerkowa, słaba praca nerek, dna moczanowa itp.

*schorzenia endokrynologiczne: niedoczynność i nadczynność tarczycy, problemy hormonalne,

*choroby układu oddechowego,

*przewlekła depresja, chroniczne zmęczenie, stres,
*otyłość i cellulitis,
*bóle różnego pochodzenia, czy zaburzenia psychiczne

🦋 Dźwięk pomaga w czasie rekonwalescencji, niedoborach minerałów, a nawet w najcięższych chorobach – nowotworach o różnym podłożu gdzie podstawą stworzenia techniki o działaniu p/nowotworowym są badania nad falą dźwiekową i komórką rakową wykonane we Francji w 1981 roku.
🦋 Dźwięk posiada też doskonałe działanie oczyszczające, gdyż wydala z organizmu wszelkie toksyny. Tym samym mobilizuje siły obronne organizmu, co pozwala stwierdzić, że jest to także perspektywiczny środek stosowany w profilaktyce, pozwalający cieszyć się życiem oraz na długo zachować zdrowie i młodość, chroniąc nas nawet przed rakiem, nadwagą, czy przedwczesnym starzeniem. Ponadto dzięki silnemu działaniu dźwięku na psychikę (Umysł) takie uczucia jak strach, żal, stres, smutek, agresja, czy nawet stan depresji odchodzą, a pojawia się spokój i odprężenie. 

Cena od 50-150 zł 

Copyright © Rafał Daniecki | Marketing w Biznesie. All rights reserved.