Skip to content Skip to footer

Foot Spa Ion Detox dzięki specjalnemu programowi, wytwarza odpowiednio zmodulowany prąd o zmiennej biegunowości, który powoduje jonizację wody. Stopy zostają zanurzone w wodzie i poprzez pory na każdej stopie, jony przedostają się do organizmu, doprowadzając w krótkim czasie zachwiany potencjał komórkowy do właściwego poziomu. Ta prosta i skuteczna metoda detoksykacji pozwala pozbyć się toksyn poprzez kanały potowe na stopach. Ciało oczyszcza się , gdy ty siedzisz wygodnie, trzymając nogi w misce z ciepłą wodą. Jest to niezwykle efektywny sposób na pozbycie się toksyn, bez względu na to, w którym układzie naszego ciała one się nagromadziły. Nie oczyszczamy tylko jelit albo tylko wątroby. Oczyszczamy całe nasze ciało. Pozbywamy się trucizn, chemikaliów, pasożytów, ubocznych efektów metabolizmu, martwych komórek krwi (co ważne jest w przypadku żylaków, w których gromadzi się krew, psując się i wydzielając toksyny do naszego organizmu).

> DZIAŁANIE

Po zaledwie kilku zabiegach odczuwamy ewidentne pozytywne skutki oczyszczenia organizmu z substancji toksycznych:
-po pierwszym zabiegu odzyskanie sił witalnych i energii do życia
-zmniejszają się problemy z bezsennością- organizm wypoczęty gwarantuje nie tylko lepsze zwalczanie wielu chorób, ale przede wszystkim pozwala na lepsze funkcjonowanie na co dzień, daje siłę do zwykłych codziennych zajęć, poprawia samopoczucie, pozwala uniknąć depresji, radzić sobie ze stresem
-usprawnienie krążenia.
-przyśpieszenie przemiany materii, lepsze wchłanianie witamin i substancji odżywczych przyswajanych przez organizm w procesie trawienia.
-lepsze funkcjonowanie wątroby i nerek
-redukcja cellulitu, poprzez pozbycie się nadmiaru toksyn z podskórnych komórek tłuszczowych.
-ulga w bólach stawów i artretyzmie
-zmniejszenie skutków alergii
-pozbycie się substancji toksycznych uzależniających zawartych w wchłanianym dymie papierosowym, ułatwia rzucenie palenia.

Cena 1 zabiegu wynosi 50 zł
Czas trwania ok 30 min.

Copyright © Rafał Daniecki | Marketing w Biznesie. All rights reserved.