Skip to content Skip to footer

Technika AromaTouch to kliniczna metoda aplikacji olejków eterycznych wzdłuż kanałów energetycznych i wewnętrznych punktów styku pleców i stóp, która pomaga zrównoważyć współczulny i przywspółczulny układ nerwowy.Technika AromaTouch (by dōTERRA) została opracowana przez dr David’a Hill’a wiodącego eksperta w zakresie stosowania olejków eterycznych w celach leczniczych. Olejki eteryczne zawierają wiele fizycznych i emocjonalnych właściwości prozdrowotnych. Wieloletnie doświadczenie doprowadziło do ostatecznej koncepcji, w której każdy olejek został specjalnie wybrany pod kątem indywidualnych korzyści terapeutycznych, a także aromatu. Dlatego rodzaj dotyku i wykorzystanych olejków przynoszą jak najwięcej zdrowotnych korzyści. Delikatny dotyk i każdy ze stosowanych w trakcie zabiegu olejków przynosi efekty zarówno na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym. Zabieg  działa harmonizująco, przeciwbólowo, wzmacniająco na system immunologiczny oraz wyciszająco.Dodatkowo AromaTouch przynosi efekty, takie jak:

– redukcja stresu

– zmniejszenie toksyn, poprawa krążenia, oczyszczenie limfy

– redukcja bólu i stanów zapalnych

– przywrócenie równowagi organizmu, tzw. homeostaza.

AromaTouch to przede wszystkim zabieg wyjątkowej techniki rozprowadzania olejków eterycznych klasy terapeutycznej dōTERRA (CPTG), które są najlepsze jakościowo na świecie. Podczas zabiegu masowane są plecy i stopy, choć można również dłonie.Nie ma przeciwwskazań do wykonywania.Jedyne zalecanie do 12 godzin po zabiegu nie należy opalać się lub wystawiać na duże nasłonecznienie ponieważ niektóre ze stosowanych olejków mogą u wrażliwych osób wywołać reakcję fotoalergiczną. 

Masaż dokonuje się 8 różnymi przebadanymi olejkami pierwsze dwa Balance i Lawenda odpowiadają za ugruntowanie i równowagę kolejne Melaleuca drzewo herbaciane i mieszanka On Guard za odporność, oczyszczanie z wirusów i grzybów następne to Aromatouch i Deep blue mieszanka działająco przeciwbólowo, rozkurczowo i na stany zapalne ostatnia seria dwóch olejków to Dzika pomarańcza i Peppermint mięta dodająca energii i sił witalnych.

Czas trwania : 45 min
Inwestycja : 150 zł