Skip to content Skip to footer

Technika AromaTouch to kliniczna metoda aplikacji olejków eterycznych wzdłuż kanałów energetycznych i wewnętrznych punktów styku pleców i stóp, która pomaga zrównoważyć współczulny i przywspółczulny układ nerwowy. Technika AromaTouch (by dōTERRA) została opracowana przez dr David’a Hill’a wiodącego eksperta w zakresie stosowania olejków eterycznych w celach leczniczych. Olejki eteryczne zawierają wiele fizycznych i emocjonalnych właściwości prozdrowotnych. Wieloletnie doświadczenie doprowadziło do ostatecznej koncepcji, w której każdy olejek został specjalnie wybrany pod kątem indywidualnych korzyści terapeutycznych, a także aromatu. Dlatego rodzaj dotyku i wykorzystanych olejków przynoszą jak najwięcej zdrowotnych korzyści. Delikatny dotyk i każdy ze stosowanych w trakcie zabiegu olejków przynosi efekty zarówno na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym. Zabieg  działa harmonizująco, przeciwbólowo, wzmacniająco na system immunologiczny oraz wyciszająco. Dodatkowo AromaTouch przynosi efekty, takie jak:

– redukcja stresu

– zmniejszenie toksyn, poprawa krążenia, oczyszczenie limfy

– redukcja bólu i stanów zapalnych

– przywrócenie równowagi organizmu, tzw. homeostaza.

AromaTouch to przede wszystkim zabieg wyjątkowej techniki rozprowadzania olejków eterycznych klasy terapeutycznej dōTERRA (CPTG), które są najlepsze jakościowo na świecie. Podczas zabiegu masowane są plecy i stopy, choć można również dłonie. Nie ma przeciwwskazań do wykonywania. Jedyne zalecanie do 12 godzin po zabiegu nie należy opalać się lub wystawiać na duże nasłonecznienie ponieważ niektóre ze stosowanych olejków mogą u wrażliwych osób wywołać reakcję fotoalergiczną. 

Masaż dokonuje się 8 różnymi przebadanymi olejkami pierwsze dwa Balance i Lawenda odpowiadają za ugruntowanie i równowagę kolejne Melaleuca drzewo herbaciane i mieszanka On Guard za odporność, oczyszczanie z wirusów i grzybów następne to Aromatouch i Deep blue mieszanka działająco przeciwbólowo, rozkurczowo i na stany zapalne ostatnia seria dwóch olejków to Dzika pomarańcza i Peppermint mięta dodająca energii i sił witalnych.

Czas trwania : 45 min
Inwestycja : 199 zł

Copyright © Rafał Daniecki | Marketing w Biznesie. All rights reserved.