O nas
Dotyk Kaszmiru to miejsce, w którym będziemy tłoczyć dla Was na zimno oleje na bazie nasion z roślin. A w czasie inhalacji wodorem i tlenem będziemy się odprężać na bazie systemu BrainLight łagodzącego zaburzenia psychosomatyczne, co łączy się z odzyskaniem równowagi psychicznej.

Trochę o założycielce 😇

Jestem absolwentką katowickiej wyższej uczelni. W lipcu 2019 roku skończyłam Studia Podyplomowe o kierunku Ajurweda – holistyczna koncepcja zdrowia, w której chodzi przede wszystkim o zachowanie balansu i równowagi w całym ciele człowieka, nie tylko jego części. Pomysł i wizualizacja pojawiła się już wcześniej kiedy to zaczęłam zabawę z medytacja i joga. Kwintesencji dodało kilkunastoletnie doświadczenie w pracy zawodowej gdzie zauważyłam ogromny wpływ dodatków do żywności na to co jemy i na to jaki to ma wpływ na nasze zdrowie. Rozpoczęłam uczestnictwo w wielu kursach,  warsztatach, seminariach dotyczących zdrowia i jej profilaktyki. Dobitnie dotarło do mnie jak ważna jest odpowiednia proporcja tłuszczy, węglowodanów, białek i błonnika w organizmie. Chodzi głównie o rozważny dobór żywności mający zagospodarować odpowiednio nasze komórki w pierwiastki i witaminy. To dało mi podwaliny do tego by przystąpić do przemiany stylu życia, jaką zaczęłam od siebie, potem wśród najbliższych i przyjaciół.
🙏 
W ofercie gabinetu znajdują się ajurwedyjskie masaże: całościowy, pleców, głowy, twarzy, gorącymi kamieniami, peeling odchudzający oraz refleksoterapia stop. Dodatkowo można wykonać indywidualna analizę pierwiastkową z włosów, która daje obraz tego co się dzieje w ciele bazując na ostatnich 3-4 miesiącach: jakich minerałów i pierwiastków brakuje, jakie są zależności między nimi oraz jakie występują substancje toksyczne w naszym organizmie, a także jak starać się ich unikać. Do każdej analizy dołączona jest interpretacja podanych wartości wraz z sugerowana suplementacja, która indywidualnie przekładam na medycynę  ajurwedyjska.
Aby wyjść również na przeciw tak dużym zanieczyszczeniom powietrza w naszej aglomeracji wprowadzimy także odmładzanie wodorem poprzez inhalacje. Pozwoli odżywić i oczyścić komórki wewnątrz naszego ciała i je do energetyzować.
😊
Każdego kto myśli o poprawieniu swojego samopoczucia i zdrowia, podniesieniu wibracji, zatrzymaniu się w tym pędzącym życiu zachęcam do odwiedzin tego kolorowego miejsca na mapie Katowic. 

 

❤

Do zobaczenia ️

Nasza oferta specjalna

10 zabieg w ramach karnetu GRATIS

Stali klienci naszego salonu otrzymają karnet uprawniający do otrzymania 10 zabiegu za 0zł!